Pirmdiena, 25.05.2020, 21:37:04
Sveicināti Viesis | RSS

Izklaides un gudrību portāls: PRIEKS.ID.LV

Vietnes izvēlne
Sadaļas kategorijas
Ierakstu categories
    
    
Mūsu aptauja
Novērtējiet manu vietni
Atbilžu kopskaits: 24
Mini-čats
Statistika

Patreiz Online: 1
Viesi: 1
Reģistrēti lietotāji: 0

Video

Galvenie » Video » Bērniem » Dziesmas

Dzeguzīte un Draugi - Kur dzīvo laime (Official live lyric video)

00:02:55
Apskatīšanas: 6 Pievienoja: edzuks edzuks 
Entry description:

Guntars Račs/Guntars Račs (Dziesma no albuma "Dzeguzīte un draugi" "Kur dzīvo laime")
CD: http://www.micrec.lv/album/un-draugi-kur-dzivo-laime

Instrumentālais pavadījums + notis (bez maksas) https://failiem.lv/u/zmv2uqpg

Piedalās Dzeguzīte, Aija Andrejeva, Lauris Reiniks, Antra Stafecka, Normunds Rutulis, Katrīna Bindere, Kaspars Markševics un Mārtiņš Ruskis.
4. aprīli klajā nāks jauns bērnu dziesmu albums “Kur dzīvo laime”. Dziesmas izpilda populārā bērnu popgrupa “Dzeguzīte” un viņu lielie draugi – daudzi pazīstami latviešu populārās mūzikas izpildītāji.
Visu albuma dziesma mūzikas un vārdu autors ir Guntars Račs, kurš producenta Ginta Stankeviča studijā sapulcināja daudzus pazīstamus “Dzeguzītes” draugus.
Kopā ar bērniem jaunās dziesmas iedziedājuši Aija Andrejeva, Lauris Reiniks, Sergejs Jēgers, Zigfrīds Muktupāvels, Antra Stafecka, Normunds Rutulis, Kaspars Markševics, Katrīna Bindere un Mārtiņš Ruskis. Ar šī albuma palīdzību plānots piesaistīt atbalstītājus Latvijas Bērnu bāreņu fonda iniciatīvai vākt līdzekļus terapeitisko spēļu istabu iekārtošanai speciālo internātskolu bērniem ar īpašām vajadzībām. Daļa no gaidāmā albuma ienākumiem tiks novirzīti šī mērķa realizācijai.

Jaunajā albumā būs atrodami arī visu jauno dziesmu pavadījumi, vārdi un notis.

Guntars Račs: - “Ar “dzeguzēniem” man ir daudz dziesmu, kas sarakstītas kopā ar Maestro Raimondu Paulu. Bet man jau sen gribējās pašam pamēģināt uzrakstīt arī melodijas saviem vārdiem, jo patiesībā, tos rakstot, vienmēr kaut ko arī dungoju. Iespējams, projekts nekad nebūtu realizējies, ja Kaspars Markševics nebūtu mani uzrunājis pievienoties viņa labdarības akcijai, kuras rezultātā tiks vākti līdzekļi, lai iekārtotu rotaļu istabas bērniem ar īpašām vajadzībām. Tas mani neatstāja vienaldzīgu un tagad esmu priecīgs, ka šīs dziesmas kalpos arī labdarībai. Gribēju pateikt lielu paldies visiem dziedātājiem, kas laipni un nesavtīgi piekrita piedalīties! Jūs esat labākie!”.

Pavisam nesan “Zelta Mikrofona” balvas ceremonijā notika albuma tituldziesmas “Kur dzīvo laime” pirmatskaņojums! Koncerta versijas video tagad ir papildināts ar dziesmas vārdiem.

Gads: 2016
Video runtime: 00:02:55
Autors: micrecmusic
Komentāru kopskaits: 0
Add your comment
Čģ˙ *:
Email:
Źīä *:
Ieejas forma
Laiks
Ieteikt rakstu
Meklēšana
Jaunākais FOTO
Pēdējais reģ.
Jaunākais video
00:02:55

Dzeguzīte un Draugi - Kur dzīvo laime (Official live lyric video)

  • Apskatīšanas:
  • Komentāru kopskaits: 0
  • Reitings: 5.0

Edžuks © 2020