Pirmdiena, 25.05.2020, 22:29:37
Sveicināti Viesis | RSS

Izklaides un gudrību portāls: PRIEKS.ID.LV

Vietnes izvēlne
Sadaļas kategorijas
Ierakstu categories
    
    
Mūsu aptauja
Novērtējiet manu vietni
Atbilžu kopskaits: 24
Mini-čats
Statistika

Patreiz Online: 3
Viesi: 3
Reģistrēti lietotāji: 0

Video

Galvenie » Video » Bērniem » Dziesmas

Dziesmas bērniem

00:13:02
Apskatīšanas: 4 Pievienoja: edzuks edzuks 
Entry description:

Grāmata ar pievienoto CD ir veidota kā metodisks materiāls pirmsskolas mūzikas skolotājiem, grupu skolotājiem un ģimenēm, kuras mīl muzikālas aktivitātes kopā ar saviem bērniem mājas apstākļos. Tāpēc grāmatā aprakstīti dažādie varianti tam, kā iespējams izmantot šo muzikālo materiālu.
CD materiālu iedziedājuši Babītes novada PII "Saimīte" bērni vecumā no 4-5 gadiem. Bērni šīs dziesmas, rotaļas un dejas, izdziedājuši, izspēlējuši un izdejojuši mūzikas nodarbībās vidējās un vecākās vecuma grupas laikā. Tāpēc, izmantojot šo mūzikas materiālu, iespējams pielāgot uzdevumus visām pirmsskolas vecuma grupām.
CD apkopoju to tautas mūzikas materiālu, kuru izmantoju muzikālās audzināšanas saturā, kurš patīk bērniem un kuru iespējams gan izdziedāt gan izspēlēt uz ritma un mūzikas instrumentiem gan izspēlēt kustību rotaļās. Priekš manis un bērniem šis materiāls dod iespēju radoši izpausties dažādos muzikālās darbības veidos. Tas ir interesanti gan bērniem, gan man kā skolotājai. Tas nostiprina bērna atmiņā šo mūzikas materiālu un tas neapnīk, jo dod iespēju dažādām aktivitātēm.
Iedziedātais materiāls izmantojams arī grupas skolotāju rīta aplim vai dinamiskajām pauzēm. Pavadījumi dod iespēju radoši izdomāt savus teksta variantus. Tas dod iespēju izdziedāt dažādu dzīvnieku un putnu balsis un kustībā izspēlēt to visu.
CD iekļautas latviešu tautasdziesmas manā apdarē, cittautu tulkotās rotaļas, kā arī divas manis komponētas un viena manas ģimenes kopradīta dziesma. Pavadījumi papildināti ar dzīvnieku un dabas skaņu efektiem, kuri uztur bērna uzmanību. Rotaļas dod jautrību un prieku. Māca mīlestību un draudzību.
To kas mums ir dodam citiem ar mīlestību!
Grāmatu iespējams iegādāties. Rakstiet uz e-pastu vineta1966@inbox.lv

Language: Latviešu
Video runtime: 00:13:02
Autors: Vineta Vītola
Komentāru kopskaits: 0
Add your comment
Čģ˙ *:
Email:
Źīä *:
Ieejas forma
Laiks
Ieteikt rakstu
Meklēšana
Jaunākais FOTO
Pēdējais reģ.
Jaunākais video
00:02:55

Dzeguzīte un Draugi - Kur dzīvo laime (Official live lyric video)

  • Apskatīšanas:
  • Komentāru kopskaits: 0
  • Reitings: 5.0

Edžuks © 2020