Govis uz zemes guļas pirms lietus. Cik precīzi iespējams paredzēt lietu? Vienkārši apstaigājiet govju ganības. Ja visas govis guļ zemē, tad drīz būs lietus. Katrā ziņā ir tāds ticējums. Daži šīs pārliecības aizstāvji sāka skaidrot, kāpēc mūsu četrkājainie draugi guļas uz zemes pirms nokrišņiem. Daudzas no šīm teorijām skan diezgan ticami. Visvienkāršākais izskaidrojums – govis vienkārši sajūt mitruma palielināšanos un apguļās, lai daļu zāles saglabātu sausu. Saskaņā ar citu teoriju, govis to dara, lai atvieglotu savus kuņģus, kuri, domājams, ir jūtīgi pret atmosfēras spiediena izmaiņām, ko izraisa lietus. Vissarežģītākā teorija vēsta, ka govs ekstr
... Lasīt tālāk »
Jūs kopā ar draugiem un alkoholu labi pavadījāt vakaru, bet rīt jūs gaida nepatīkamā un neizbēgamā atmaksa. Mokas sākas tad, kad alkohola koncentrācija asinīs sāk kristies. Lai arī ko jūs nedarītu, viss ir bezjēdzīgi – dažas stundas jūsu ķermenim ir lemts piedzīvot sāpīgu, mokošu procesu.
... Lasīt tālāk »
Lai cik dīvaini šī “pasaka” neizklausītos, pastāv daudz anekdotisku pierādījumi tās labā. Daudzi cilvēki interneta forumos šo recepti dāļā visiem interesantiem, un stāsta, ka šis mājas līdzeklis patiešām spēj atbrīvot cilvēku no nakts krampjiem kājās. Tomēr nav nekādu zinātnisku pētījumu, kas apstiprinātu šādas “ ārstēšanas” efektivitāti. Līdzīga neapstiprināta informācija pastāv arī par nemierīgu kāju sindroma novēršanu, bet mazākos mērogos. Tikai šajā gadījumā ieteicams lietot lavandas ziepes. Speciālisti saka, ka lavandas smarža pati par sevi atslābina un šādā gadījumā var būt noderīgs. Tomēr nav nekādu recenzētu pētījumu, ka lavandu vai lavandas ziepes var izman
... Lasīt tālāk »
Ja uzskatāt sevi par gardēdi vai jums vienkārši patīk garšīgi ēdieni no dažādām pasaules tautām, tad zemāk minētie fakti par ēdienu var būt jums īsts atklājums.
Japānā suši pagatavošanā visbiežāk izmanto zivi, ko sauc par zilo tunzivi. Bet šī zivs spēj ne tikai sniegt gandarījumu, bet arī izraisīt sirdslēkmi vai citas sirds muskuļa slimības. Un viss tāpēc, ka tā gaļa satur ļoti bīstamu savienojumu – merkūriju, kas daudzreiz palielina sirds slimību risku, ja lietots lielā daudzumā.
Lai izmēģinātu visas pasaulē zināmās ābolu šķirnes (7,5 tūkstoši šķirņu), jūs
... Lasīt tālāk »
Pati vecākā nevainīgā sieviete savu noslēpumu atklāja savā 105 dzimšanas dienā. Starp citu, par savu ilgdzīvošanas noslēpumu viņa uzskata tieši seksa neesamību viņas dzīvē. Veco sievieti sauc Klara Meadmore (Clara Meadmore). Klara stāsta, ka viņa esot biju īstena biznesa lēdija un viņai neesot bijis ne minūtes brīva laika. Viņa nenožēlo, ka viņai nav bijis nopietnu attiecību un nenožēlo, ka nekad dzīvē nav bijusi iemīlējusies. Uz jautājumu, vai viņa nenožēlo to, ka vecumdienas ir jāpavada vientulībā- uz šo jautājumu viņa atbildēja ar klusēšanu.
Dzemdēji bērnu, pazaudēji zobu. Visiem zināmais apgalvojums vēsta, ka ar katru dzemdētu bērnu sieviete zaudē vienu zobu pamatā pateicoties hormonu izmaiņām, kas notiek grūtniecības laikā, un kas ietekmē mutes dobuma veselību. Laikā, kad patiesībā saistība starp bērnu daudzumu sievietei un pazaudētiem zobiem nepastāv, eksperti patiesībā atklājuši saikni starp grūtniecību un dažām stomatoloģiskām problēmām. 2005. gadā tika pētītas vairāk kā 2500 sievietes stāvoklī, ko veica stomatoloģijas koledžas eksperti Ņujorkas universitātē. Pētījums parādīja, ka sievietes ar katru jaunu bērnu nezaudē zobu, bet palielinās iespēju to pazaudēt. Tāpat arvien vairāk bērnu tiek p
... Lasīt tālāk »
Laulāts pāris 20 gadus nodarbojās ar seksu tikai tumsā. Vīrs pieprasīja, lai istabā būtu melna tumsa. Bet pēc 20 gadu ilgas noslēpumainības sieva nolēma rīkoties un seksa laikā pēkšņi ieslēdza gaismu. To ko viņa tur ieraudzīja bija šokējoši.. viņam nebija peņa.. bet gan rokās tikai vibrators ar stimulatoru. Sieva sāka kliegt: ”Izdzimtenis, izdzimtenis.. kā tu to varēji slēpt tik ilgi!?”.. Uz ko vīrs tikai atbildēja: ”Labi, tad pacenties man pastāstīt, no kurienes mums tie trīs bērni?”.
Zemes ūdens „asinsriti” regulē ekosistēmu dabiskās funkcijas. Ūdens sistēmas regulācijā svarīgi ir meži, mitrāji un citas ekosistēmas.Meži darbojas kā filtrs, kas attīra vidi no kaitīgajām vielām un regulē ūdens apriti, uzņemot un izdalot mitrumu. ... Lasīt tālāk »